.

.

New
нема мирис целосно опкружен Посебен автомобил патосници носат-отпор не се лизга водоотпорен за MercedesBenzE230

нема мирис целосно опкружен Посебен автомобил патосници носат-отпор не се лизга водоотпорен за MercedesBenzE230

DEN 8886.00
DEN 13670.40

Количина на стоки
Достапно


Специјални патосници за Mercedes Benz E230
За производ во боја :
Кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : што треба производ во боја и на вашиот автомобил модел , ќе испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Браун
Боја избори 3 : Беж
Детали за производот :

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Матс & Теписи
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Ширина:
65
Објектот Должина:
135
Име На Модел:
3271
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
трајни,не се лизга,водоотпорен,носат-отпор,Лесно за чистење
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Висина:
35
Материјал Тип:
вештачка кожа
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Автомобил Направи:
погоден за MercedesBenzE230
Материјал Тип:
микрофибер кожа
Боја избори 1:
Црна
Боја избори 2:
Браун
Боја избори 3:
Беж
Производот Количина:
2 реда душеци(5seats автомобил патосници)
Вид На Налепница:
автомобил душеци
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат