.

.

New
топла продажба 4pcs Дијаметар 30мм висока 13mm алуминиум нозе/home аудио шасија нозе

топла продажба 4pcs Дијаметар 30мм висока 13mm алуминиум нозе/home аудио шасија нозе

DEN 451.00
DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно


Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машински
Боја : Default црна
Дијаметар : 30мм,
висина : 13mm.
Забелешка : цената е за 4pcs. Кога вие користите само-прислушување завртки за да помине на дното на говорникот понекогаш машина нога и долната површина на говорникот може да не е кршење, тоа е затоа што на површината на дрвена кутија од конвексни кога само-прислушување завртки зезнав во дрвена кутија, вие не мора да се грижите за тоа, а потоа стегнете завртка од испакнатини оди, го инсталирате повторно на линија. 2. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена. в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 days4. Потврдете Цел Примена : Со Aliexpress Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
65W
Број На Модел На:
YJ0
Бренд Име:
BINYEAE
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат