.

.

New
2018 Нова Жешка Мода Бронзирање печатени Дечко Слаби Жени Mujer Искинатите Фармерки Женски Молив Панталони Гроздобер Pantalones Vaqueros

2018 Нова Жешка Мода Бронзирање печатени Дечко Слаби Жени Mujer Искинатите Фармерки Женски Молив Панталони

DEN 1518.00
DEN 1785.60

Количина на стоки
Достапно


Ако не можете да го најдете она што е потребно тука,ве Молиме Онлајн Чет или Имејл со мене се чувствуваат слободно време! Ние ќе ви даде одговор ПОБРЗО.
>>Опис На Производот :
Големина : 25(XS) : панталони должина : 83cm, половината : 64cm, колковите : 86cm, нога wai : 23cm. 26(S) : панталони должина : 83cm, половината : 66cm, колковите : 88cm, , нога wai : 23 см . 27 (М) : панталони должина : 84cm, половината : 69cm, колковите : 90cm , нога wai : 24 см . 28 (L) : панталони должина : 85cm, половината : 73cm, колковите : 92cm , нога wai : 25 cm . 29 (XL) : панталони должина : 86cm, половината : 76cm, колковите : 94cm , нога wai : 26 см . 30 (XXL) : панталони должина : 87cm, половината : 79cm, колковите : 96cm , нога wai : 27 cm . 31 (XXXL) : панталони должина : 88cm, половината : 82cm, колковите : 98cm , нога wai : 28 cm .
Answer : ___________________________ Note : Сите големини се сите прирачник за мерење,таму ќе биде нормален 1-3 грешка.
>> За Превозот :
Gernerally Што е потребно за 4-7 дена за да можете да ја добиете преку ЕМС. и тоа трае околу 15-25 дена за да можете да ја добиете преку Кина Пост воздух.
>> Гаранција & Враќа :
Ако некој објект е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса, врати се прифати, во рок од 30 дена по купувачот примање на стварта. Врати објектот треба да биде во неговата состојба. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашето достапни акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.
>> Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ".
[Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.]
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
>> Контактирајте Со Нас На :
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.

Карактеристики на стоката

Големина:
25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
Пол:
Жените
Бренд Име:
KEYURAN
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Гроздобер,Дупка
Панталона Стил:
Молив Панталони
Број На Модел На:
SK7157
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Ткаенина Тип:
Тексас
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Должина:
Ankle-Length Pants
Тип На Објект:
Capris
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат