.

.

New
KAK Транспарентен Видливи ги Собереш Фрак Пракса Катанец Заклучување Со Скршена Клучна Отстранување на Кука за Полнење Extractor Поставите Locksmith Клуч Алатка

KAK Транспарентен Видливи ги Собереш Фрак Пракса Катанец Заклучување Со Скршена Клучна Отстранување на Кука

DEN 138.00
DEN 251.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики : 100% висок квалитет. Фрак Пракса Диск Тип Катанец Со еден сет (5pcs) Скршени Копче за Отстранување на Куки за Заклучување за Полнење Extractor Поставите Locksmith Клуч Алатка Брава со отворен комори на сите подвижни делови кои ќе ви овозможи да се види како тоа се работи Што може да се види јасно дека како pians работа кога клучот е вметната Во совршено мазна работна состојба без лабава делови или иглички ќе излезе Спецификации : Копче Тип : Рамни Копче Боја : Транспарентна / Сино Материјал : Акрил и Алуминиумски Алатки : 5pcs + 10pcs Заклучување Големина : прибл. 7.8 x 5 x 2.3 см (L x W x H) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори,
сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува : 1 x Транспарентен Фрак Пракса Катанец 2 x Клучеви 15 x Алатка

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
KAK-LT21(Б)
Големина:
7.8 x 5 x 2.3cm
Бренд Име:
kak
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец
боја:
Сино / транспарентен
Тип:
Транспарентен Видливи Пракса Катанец Locksmith Клуч Алатка
Тип Клуч:
станот копче
Материјал:
Акрил и Алуминиумски
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат