.

.

New
DVISI 2 парчиња EN-EL14 EN EL14 Батеријата со USB Двојна Полначот + ЕУ/САД AC Адаптер за Nikon P7800 P7700 D5500 D5300 D5200 D3200 D3300

DVISI 2 парчиња EN-EL14 EN EL14 Батеријата со USB Двојна Полначот + ЕУ/САД AC Адаптер за Nikon P7800 P7700

DEN 1304.00
DEN 1836.00

Количина на стоки
Достапно

DVISI е Бренд На САД и тоа е добро знаат марка кој specializeing во понудата на дигиталната камера Батеријата &Моќ алатка за батеријата и полначот на светот .Ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни клиенти имаат задоволство шопинг искуство со нас .ние снабдување со добар квалитет производи и многу убава цена. DVISI не само да се фокусираат на обезбедување на висок квалитет на секој вид на Батеријата, но, исто така, одлично клиентите по-услуга, Цениме однапред за вашата поддршка и позитивна афирмација Имаме една фабрика Во Шенжен Кина, Добредојдовте да контактирате со нас за промет на големо , Ние снабдување со Висок квалитет на производите и многу убава цена . Спецификација : Полначот : Влез : DC 5 V / 2 A(Макс) Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V/800m A(x1) DC 8.4 V/600m A(x2) Адаптер : Влез : AC 100-240 V 50-60 Hz 0.3 Еден Излез : наизменична СТРУЈА USB 5 V 2.4 ЕДЕН(макс) Материјал : ABS Dimmension : 20x55x75mm Тежина : 300g(0.66 Б) EN-EL14 Замена на БАТЕРИЈАТА за Nikon Камери 7.4 V 1200m Ah/Li-ion Компатибилен Камера Модели : За Nikon D3100 D3200 D3300 D5100 D5200 D5300 D5500 DF Coolpix P7000 P7100 P7700 P7800 dslr фото Апарати Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Пакетот вклучува : 2 X EN-EL14 Батеријата 1*USB полначот со приклучокот За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Карактеристики на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
EN-EL14
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат