.

.

New
100pcs 30*10мм трговија на големо Вода капка форма стакло свет поклопец дупка diy накит стаклено шише шишенцето pendant ѓердан свадба подароци

100pcs 30*10мм трговија на големо Вода капка форма стакло свет поклопец дупка diy накит стаклено шише шишенцето

DEN 2234.00
DEN 2352.00

Количина на стоки
Достапно

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 30*10мм Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Добредојдовте на нашата продавница :

Карактеристики на стоката

Тема:
ТВ & Филм Карактер
Стил:
Стакло
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат