.

.

New
Пренослив Лаптоп Мека Ракав Торба за Лаптоп Случај за само 11,6 Инчен Teclast Tbook16S Таблет КОМПЈУТЕР за само 11,6 Инчен Teclast Tbook16S торба

Пренослив Лаптоп Мека Ракав Торба за Лаптоп Случај за само 11,6 Инчен Teclast Tbook16S Таблет КОМПЈУТЕР за

DEN 962.00
DEN 1012.80

Количина на стоки
Достапно


Пренослив Лаптоп Мека Ракав Торба за Лаптоп Случај за само 11,6 Инчен Teclast Tbook16 S Таблет КОМПЈУТЕР за само 11,6 Инчен Teclast Tbook16 S торба

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Kakay
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Преносни KUMON
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
Само 11,6 Инчен Teclast Tbook16S
Тип:
Лаптоп Briefcase
Применливи модели:
за само 11,6 Инчен Teclast Tbook16S
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат