.

.

New
5pcs GU10 да E27 LED Сијалица База Адаптери Завртка Штекер LED Светло База Адаптер Пламен Retardant Светилка Носителот Конвертори gu10 да e27

5pcs GU10 да E27 LED Сијалица База Адаптери Завртка Штекер LED Светло База Адаптер Пламен Retardant Светилка

DEN 134.00
DEN 199.68

Количина на стоки
Достапно


100% сосема нов висок квалитет
Го претвора вашиот GU10 тела за да ги собере E27 стандардните светилки
Лесен за употреба, само пресврт во постоечки приклучок
Боја : Бела, Како pictur es шоу
Материјал : Пламен-retardant PBT пластика
Пакети :
5 x GU10 да E27 LED Сијалица База Адаптери

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Пламен-retardant PBT пластика
Број На Модел На:
LED Сијалица База Адаптери
Количина:
5pcs
Спецификација:
GU10 да E27
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат