.

.

New
CCOR 10PCS Шарени масло капе pentagram пластични pendant Одговара ѓердан Телефон Ленти Wristband Појас Ознаки Јака Ознаки

CCOR 10PCS Шарени масло капе pentagram пластични pendant Одговара ѓердан Телефон Ленти Wristband Појас Ознаки

DEN 41.00
DEN 47.52

Количина на стоки
Достапно


Материјал : пластика/смола Количина : 10 PCS Тип : Висат Pendant Само
Објектите ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање. Предмети ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака. Без Превозот на Викенд и Јавни Празници. Во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена Да го велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашиот износот е над $40, тогаш ние ќе ги искористиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена. На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашата вредност е под $40, тогаш ние ќе ги искористиме Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање. Ако треба побрзо испорака(UPS), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $200, ние ќе ја испратите објекти од UPS-от, DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни. Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.
Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас. Ви благодариме за разбирањето!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DY10
Стил:
Тренди
Бренд Име:
MDNEN
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Пластични/Смола
Количина:
10pcs
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат