.

.

New
м16. turnbuckle, sus304 CC turnbuckle , висок квалитет antirust нерѓосувачки челични јажиња фитинг двојно-кука turnbuckle

м16. turnbuckle, sus304 CC turnbuckle , висок квалитет antirust нерѓосувачки челични јажиња фитинг двојно-кука

DEN 568.00
DEN 710.40

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
DX-Пазар
Број На Модел На:
М16.
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат