.

.

New
Нова За Suzuki Разбојник GSF 600 1200 GS500 GSX1100G VX800 ABS мотор, Мотоцикл Шофершајбната/ветробранското стакло+завртки со Висок квалитет

Нова За Suzuki Разбојник GSF 600 1200 GS500 GSX1100G VX800 ABS мотор, Мотоцикл Шофершајбната/ветробранското

DEN 875.00
DEN 930.24

Количина на стоки
Достапно

Погодни за : За Хонда Hornet CB400 CB600 CB750 CB900 CB919 CB250 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 600 750 900 919 250 GS500 Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Она што го гледате е она што ќе Го добиете слика покажува во вид на снимање

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Бренд Име:
HXMT
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
За Suzuki Разбојник GSF 600 1200 GS500 GSX1100G VX800 ABS
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
0inch
Боја:
Сина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат