.

.

New
Meike МК-A6500 Про Батеријата Зафат + 2 ПАРЧИЊА FW50 Батеријата + dual Полначот Изградена-во 2,4 Ghz со Rremote За Sony A6500

Meike МК-A6500 Про Батеријата Зафат + 2 ПАРЧИЊА FW50 Батеријата + dual Полначот Изградена-во 2,4 Ghz со Rremote

DEN 3599.52

Количина на стоки
Достапно


Meike МК-A6500 Про Батеријата Зафат + 2 ПАРЧИЊА FW50 Батеријата + dual Полначот Изградена-во 2,4 Ghz со Rremote За Sony A6500
Карактеристики :
2 парчиња NP-FW50 Литиум батерии може да се стави во стапица, проширување на вашето време на снимање. Со вертикална снимање функција.
Одлична слој направен со топ-класа гума за совршено чувство.
Усвојува 2.4 GHz безжична канал и FSK сигнал режим. Макс далечина за далечинскиот управувач може да достигне до околу 100.
Поддршка заклучување на екранот со функцијата за заклучување на екранот режим.
Дозволи за поставување задоцнување време, времето на изложување, временскиот интервал и бројот на снимки.
Спецификации : Работен напон : 7.2 V-8.4 V (за потпора) / 3 V (за далечинска контрола).
Работат на струјата : помалку од 50m A (за далечинска контрола). Работна температура : 0~40℃.
Применливи батерија (Не се Вклучени) : 2 buc NP-FW50 Литиум батерии (за потпора) / 2x AAA батерии (за далечинска контрола) Тежина : околу. 299g. 100% Сосема нов. Погоден за : Sony A6500 Камера.
Пакетот Вклучува :
1* Батеријата Зафат
1* Далечински Контролер
2* FW50 Батеријата
1* FW50 Полнач
1* Упатството За

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Бренд:
SONY
Бренд Име:
MEIKE
Модел:
МК-A6500 Про
За:
Sony A6500
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат