.

.

New
DC 12V 3500rpm двојно топката имајќи biaxial дијаметар 51 MM исклучување на DC мотор

DC 12V 3500rpm двојно топката имајќи biaxial дијаметар 51 MM исклучување на DC мотор

DEN 1796.00
DEN 2064.00

Количина на стоки
Достапно


Моторни Дијаметар : 51 ММ
Моторни должина : 78 MM (вклучувајќи и предни и задни имајќи го поставува)
Излез окно : 6 MM
Предниот и задниот излез вратило должина : 36 ММ. (Од имајќи го поставува)
Тежина : 433 г
Напон : 12 V
Брзина : 3500 ВРТЕЖИ во минута
Актуелни : 0.5 A (застој над 6 А, нема начин да се тестира)
Оската на моторот е 6 MM.

Карактеристики на стоката

сертификација:
CCC
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Commutation:
четка
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Постојана Струја(A):
A
Излезна Моќност:
W
Напон(V):
12v
Број На Модел На:
786
Употреба:
Домашен Уред
Ефикасност:
Други
Употреба:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат