.

.

New
UWIN Нова Златна Боја Iced Од Крстот Црна CZ Кристал Хип Хоп Заби во Устата СКАРИ Капи Врвот и Дното Скара Сет заби Накит

UWIN Нова Златна Боја Iced Од Крстот Црна CZ Кристал Хип Хоп Заби во Устата СКАРИ Капи Врвот и Дното Скара

DEN 255.00
DEN 279.84

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Grillz, Стоматолошки Скари
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
UWIN
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Ho01
боја:
Злато
Материјал:
Вистински Злато Позлатен
Пол:
Мажи жени скари
Стил:
хип хоп скари
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат