.

.

New
14.5 cm*11.2 cm Покажи Ми Вашите Hooters Смешни Автомобили Налепница Оркестарот Decal Винил S4-0861

14.5 cm*11.2 cm Покажи Ми Вашите Hooters Смешни Автомобили Налепница Оркестарот Decal Винил S4-0861

DEN 50.00
DEN 84.00

Количина на стоки
Достапно


14.5 cm*11.2 cm Покажи Ми Вашите Hooters Смешни Автомобили Налепница Оркестарот Decal Винил S4-0861
Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.
Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.
Ставете Чекор :
1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.
2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.
3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.
4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.
5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме!
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
14.5cm
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
прозорецот
Објектот Висина:
11.2cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
S4-0861
Материјал Тип:
Винил
Налепници:
автомобил налепница
боја:
црна/сребрена
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат