.

.

New
Glamaker Домот backless лето се облекуваат жените Тенок краток молив фустан Секојдневен плажа, мини bodycon фустан sundress vestidos

Glamaker Домот backless лето се облекуваат жените Тенок краток молив фустан Секојдневен плажа, мини bodycon

DEN 432.00
DEN 799.20

Количина на стоки
Достапно


Glamaker Домот backless лето се облекуваат жените Тенок bodycon краток фустан без Ракави секси партија клуб sundress vestidos африкански фустани за жени фустани бразил
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
!!!Внимание!!!
Материјал на фустанот е малку тенка.
Трговија на големо&Drop Превозот За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)www.17track.net/en Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка, дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Glamaker
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Директно
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
GDR142
Пол:
Жените
Occassion:
Клуб ,Партијата, Дневна
Стил:
Мода , Елегантна,Секси
Сезоната:
Лето & Есен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат