.

.

New
B3505 Безжична Bluetooth Игри Стерео Слушалки Бас HiFi Музика Гејмер Слушалки Со Микрофон приклучок за Слушалки За Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп

B3505 Безжична Bluetooth Игри Стерео Слушалки Бас HiFi Музика Гејмер Слушалки Со Микрофон приклучок за Слушалки

DEN 1438.00
DEN 1797.60

Количина на стоки
Достапно

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.94 ft Слушалки големина : Прибл. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Висока прецизност 50mm магнетни neodymium возачот, ви донесе гласен звук поле, звук јасност, звук шок чувство. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Карактеристики : Безжична Bluetooth слушалки, компатибилен со Bluetooth-от уреди, како што се за i Phone, i Pad, HTC, Lenovo, Samsung, Таблет КОМПЈУТЕР, итн. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. До 8 часа играње време и режим на време 180 часа.) Enhanced намалување на шумот, добар избор за слушање музика, гледање филм, одговарање на телефонски повици, итн.8 оз Пакет содржина : 1 * Bluetooth слушалки 1 * полнење преку USB кабел 1 * Аудио кабел 1 * прирачник за Корисникот 1 * Адаптер кабел Сите Предмети во нашата продавница се 100% Оригинални.7 оз Пакет големина : 19.7 во Слушалки тежина : 218g / 7. 8 часа време на Мирување : 180 часа Приклучок тип : 3. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние нудиме 1 година гаранција. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Гаранција 1.5 mm стерео Боја : Црно-портокалова, Бела&Сини Аудио кабел должина : Околу. во 1 KHz Фреквенција одговор : 20 HZ-ОД 20. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Пред спраувањето преку NFC функција, ве молиме бидете сигурни дека вашиот мобилен телефон е функцијата NFC е отворена и приклучок за слушалки е на спарување на чекање. Вграден NFC чип во право earcup на слушалки, поддршка спарување преку NFC функција. 3 часа Работно време : Околу. Се снабдува со 3. Ве молиме продавница со сигурни во себе.1 Работата на далечина : 10m Говорникот дијаметар : 50mm Микрофон единица : 4 * 1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Напојува со литиум батерија (може да се полни преку USB).Преглед : Овој СЕКОЈ B3505 безжична Bluetooth Stereo headphone со извонреден звук, тоа е добар избор за слушање музика, гледање филм, разговори онлајн, итн. Спецификации : Bluetooth верзија : Bluetooth V4.5 во Пакет тежина : 390g / 13. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Мултифункционални копчиња ви овозможуваат да моќ/исклучување, одговор/откажам/одбиј/redial повик, пауза и да игра, vol+/-, следната/претходната песна. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Карактеристики на стоката

Линија Должина:
Никој
Безжичен:
Yes
Отпорот:
32Ω
Чувствителност:
106±3dB
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Број На Модел На:
СЕКОЈ B3505
Функција:
за Видео Игра За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Безжична Тип:
Bluetooth,NFC
Бренд Име:
Секој
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Приклучок Тип:
Безжичната
Активен Бучава Отказ:
No
Со Микрофон:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната
Стил:
приклучок за слушалки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат