.

.

New
2.5*17.5*92mm--120mm 2.5 жица Јаглероден челик рерна продолжување тензија пролет извори OD=17.5 mm

2.5*17.5*92mm--120mm 2.5 жица Јаглероден челик рерна продолжување тензија пролет извори OD=17.5 mm

DEN 259.68

Количина на стоки
Достапно

Рерната продолжување тензија пролет
NO : 1/2/3/4
Жица со дијаметар(d)=2,5 mm
надворешниот дијаметар(D)=17.5 mm
должина(L)=92mm120mm
NO : 5
Жица со дијаметар(d)=2.0 mm
надворешниот дијаметар(D)=17.5 mm
должина(L)=180mm

Карактеристики на стоката

Должина:
92mm, 100mm, 115mm, 120mm, 180mm
Надворешниот Дијаметар:
17mm
Број На Модел На:
2.5*17.5*92mm--120mm
Стил:
Серпентина
DIY Материјали:
Водовод
Материјал:
Челик
Употреба:
Мебел
is_customized:
Yes
Оптоварување Тип:
продолжување
Материјал:
Јаглероден челик со цинк
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Пакет:
2 парчиња
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат