.

.

New
LARBLL Универзална Инјектор за Гориво Флеш Почиста Адаптер за Полнење SetAuto Автомобил Возила Алатка одговара за БМВ ФОЛКСВАГЕН АУДИ А4 FORD ТОЈОТА KIA LADA

LARBLL Универзална Инјектор за Гориво Флеш Почиста Адаптер за Полнење SetAuto Автомобил Возила Алатка одговара

DEN 451.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно


Спецификација :
Универзал да ги собере сите 12 - 24 V автомобил, мотоцикл, електрични автомобили, ATV, Брод и така натаму
Широко се користи со електрична опрема за напојување : GPS, мобилен телефон, таблет компјутер, камера, mp3, итн.
Доаѓаат со маска за да се заштити USB интерфејс против вода и прашина.
Материјал : Метал & Пластика
Случај боја : Црна
Влезен напон : DC 12 - 24 V
Излезен напон : DC 5 V
Излезна струја : 3.1
Димензија : прибл. 49*25*50mm
Гориво Инјектор Млазницата модели : Одговара за Бош, Denso, Delphi, Siemens,Magneti Marell (освен Цилиндар Директно Вбризгување
Млазницата)
Пакетот вклучува :
2 x енергетски кабли (2 size)
2 x гориво чистење инјектор млазници (2 size)

Карактеристики на стоката

За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Camry
Бренд Име:
LARBLL
Материјал Тип:
пластични+метал
is_customized:
NO
Fit1:
Универзал За Автомобили ЏИП Off-Road Пикап Камион Autos
Fit2:
Лесно Да Се Чисти Повеќето Автомобил, Мотоцикл Инјектори За Гориво
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат