.

.

New
Мотоцикл Опашка Уредната Фендер Eliminator Регистрација Табличка Носителот рамка LED Светло За ЈАМАХА MT07 МТ-07 2014 2015

Мотоцикл Опашка Уредната Фендер Eliminator Регистрација Табличка Носителот рамка LED Светло За ЈАМАХА MT07

DEN 2351.52

Количина на стоки
Достапно

Лиценца Број Плоча на Држачот за Монтирање на Заградата Состојба : Сосема Нов,Висок Квалитет -Материјал : 3мм алуминиумска плоча -Функција : CNC maching; Ласерско сечење;Anodizing површина -Вклучуваат LED светло, без инструкции за инсталација -Треба рачно да се поврзете на кабли. -Го заменува Гломазна К. Д. М Опрема; Вклучува индикатор за монтажа позиција. -Идеален за монтирање стандардна големина плочи или покаже плочи. -Уредно и компактно решение за стандард гломазна број плоча држачи. Овој лесен алуминиум заградата лесно месеци стандардна големина број плоча. ( боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет) Боја : како на сликата прикажани Fitment : за ЈАМАХА МТ-07 2014-2016(ГОДИНАТА) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Карактеристики на стоката

боја:
Зелена, Црна, Титаниум, Портокалова, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.54kg
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
YM7-0013BKky
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ДИВЈАК
боја:
црвена зелена портокал црна титаниум
логото:
МТ-07
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат