.

.

New
2018 Rugod Пролет Нови пристигнување жените палто одговараат на Повик Лабава стил Одговара на Долго јакна и Кратки панталона 2 парче поставува

2018 Rugod Пролет Нови пристигнување жените палто одговараат на Повик Лабава стил Одговара на Долго јакна и

DEN 1310.00
DEN 1871.52

Количина на стоки
Достапно


Како да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Бренд Име:
RUGOD
Декорација:
Празен Од,Ниту Еден
Јака:
V Деколте
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Едно Копче
Панталона Должина(cm):
Шорцеви
1:
жените одговараат палто
2:
Долго јакна и Кратки панталона
Број На Модел На:
JH053
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат