.

.

New
Tidog новиот машки крстот плетенка торба чанта Briefcase Торба

Tidog новиот машки крстот плетенка торба чанта Briefcase Торба

DEN 1958.00
DEN 3840.00

Количина на стоки
Достапно


ОПИС : МАТЕРИЈАЛ : СТП ГОЛЕМИНА : ШИРОК : 27 CM ;МАКСИМАЛНА : 39 CM ;ДЕБЕЛИ : 7 CM ТЕЖИНА : 0.9 КГ

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Материјал Состав:
pu
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
Tidog
Објектот Ширина:
3cm
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
39cm
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
27cm
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Објектот Тежина:
1kg
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Големина:
14 Inches
Главен Материјал:
PU
Надворешноста:
Никој
Се применува објекти:
младите
Стил:
Чанта
Материјал процес:
мека површина
Носи дел тип:
Мекото
Затвори режим:
Патент
Внатрешната структура:
Темно торба патент торба id торба телефон
Вреќи и кеси:
Печ џеб
Популарната Елемент:
конец за шиење
Шема:
Чиста Боја
Присуството на сендвич:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат