.

.

New
C3 1pcs Нови Риболов Риба Minnow Риболов Мами Чудак Мамка Куки Бас Crankbaits се Справи со Потонувањето Попер Риболов Алатки

C3 1pcs Нови Риболов Риба Minnow Риболов Мами Чудак Мамка Куки Бас Crankbaits се Справи со Потонувањето Попер

DEN 336.96

Количина на стоки
Достапно


Нови Риболов Риба Minnow Риболов Мами Чудак Мамка Куките
Бас Crankbaits Се Справи Со Потонувањето Попер
Ние не нудиме избор на боја и стил, ние ќе го испратите производот по случаен избор, се надевам, ќе може да се разбере
Опис :
100% Сосема Нов
Нето Тежина : 17g
Боја : 5 Бои
Должина : 12.3 cm/4.9 инчен
Кука : #6 Црни Високи Јаглероден Челик Treble Кука
Swiming Длабочина : 1.2-3.5 m
Пакетот Вклучува :
1 x Риболов Мами
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
ХГ-7
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат