.

.

New
Kawaii Шарени Јапонски Washi Лента Декоративни DIY Маскирање Лента за Scrapbooking, 15mm*7m ,Симпатична Канцелариски 1070

Kawaii Шарени Јапонски Washi Лента Декоративни DIY Маскирање Лента за Scrapbooking, 15mm*7m ,Симпатична Канцелариски

DEN 55.00
DEN 72.00

Количина на стоки
Достапно

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 7m * 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!

Карактеристики на стоката

Тип:
селотејп
Бренд Име:
JBFISH
Број На Модел На:
1070
Селотејп Тип:
washi лента
Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Големина:
7m * 15mm
Материјал:
Хартија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат