.

.

New
5 компјутери Нови SPJT 316L не 'Рѓосувачки Челик Спирала Конус Спреј Млазницата 1 BSPT

5 компјутери Нови SPJT 316L не 'Рѓосувачки Челик Спирала Конус Спреј Млазницата 1 BSPT

DEN 2859.00
DEN 3009.12

Количина на стоки
Достапно5 компјутери Нови SPJT 316 L не 'Рѓосувачки Челик Спирала Конус Спреј Млазницата 1" BSPT
Опис :
Нерѓосувачки Челик Спирала Конус спреј Млазницата
Проток : 5.5 да 140 Л/Мин со притисокот 3 бар
Целосна Конус Спреј Млазници
дизајн карактеристики на Широк Спектар на текови и Агли
Висока енергетска ефикасност
Ги отпорни на перформанси
Високо празнење на брзина
Чистење Прашина
Спреј Агли : 90° до 120°
Се користи за перење/Чистење, Воздух за Ладење, Прашина се Отстрани, ела превенција од пожар и др .
материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
конекција : 1" bspt
висина : 92.1 mm

Карактеристики на стоката

сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат