.

.

New
YAOPEI НОВА Пред Лево Десно ABS Тркала Брзина Сензор За BMW E39 520i 525i 528i 530i 540i М5 34526756376

YAOPEI НОВА Пред Лево Десно ABS Тркала Брзина Сензор За BMW E39 520i 525i 528i 530i 540i М5 34526756376

DEN 683.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Достапно


Детали За Производот
YAOPEI НОВА Пред Лево Десно ABS Тркала Брзина Сензор За BMW E39 520i 525i 528i 530i 540i М5 34526756376

Карактеристики на стоката

Повторливост:
Стандарден ABS Сензор
линеарна:
Стандарден ABS Сензор
Бренд Име:
YAOPEI
Чувствителност:
Стандарден ABS Сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
Стандарден ABS Сензор
Резолуција:
Стандарден ABS Сензор
Мерен Опсег:
Стандарден ABS Сензор
боја:
како Слика
Осветленост Дел Број:
34526756376
Производителот Дел Број:
34526756376
Состојба:
Нови
Автомобил Производител:
ABS Сензор
Позиција:
Пред лево десно
испорака:
брза испорака
квалитет:
Висок квалитет
Пакет:
Неутрален Пакување
Гаранција:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат