.

.

New
FEELDO 1Pc Автомобил MIB Радио Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Фолксваген #AM2284

FEELDO 1Pc Автомобил MIB Радио Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Фолксваген AM2284

DEN 162.00
DEN 188.16

Количина на стоки
Достапно

Апликацијата Сцена : Вашиот автомобил ОЕМ главата uint радио или DVD плеер со екран,обратна паркинг камера функцијата е вграден но во повеќето случаи ќе треба купи овој приклучок адаптер кабел и камера одделно за адаптација. Автомобил MIB Радио Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Фолксваген Голф 7/Jetta 5/6/MK5/MK6/Passat B6/Tiguan/Touran Должина : околу 293mm *ИЗВЕСТУВАЊЕ* Пред да го купите,ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил ОЕМ главата единица грб Џек/Интерфејс и на иглички Ќе е подобро да се слика и да се спореди со нашиот објект е слика,така што купи вистинскиот.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Објектот Големина:
-
Објектот Тежина:
0.05kg
Име На Модел:
За Фолксваген
Материјал Тип:
-
Интерфејс:
РКА
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат