.

.

New
5PCS Про Убавина Беспрекорна Шминка Фондацијата Издувам Шише Gourd Сунѓерот 23MAR16dropship

5PCS Про Убавина Беспрекорна Шминка Фондацијата Издувам Шише Gourd Сунѓерот 23MAR16dropship

DEN 101.00
DEN 157.44

Количина на стоки
Достапно


5 PCS Про Убавина Беспрекорна Шминка Фондацијата Издувам Шише Gourd Сунѓерот
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет .
Количина : 5 PCS
Дава беспрекорна фондацијата апликација секој пат. Стави шминка на како про - рамномерно дистрибуира шминка па нема области со премногу или премалку покриеност
Форми се идеални за сите видови на шминка апликација. Секој сунѓер е приближно : 1.8" x 1.3" x 1.3" (L x W x H)
Производот е обновливи ако се грижеше за правилно - ако користи на дневна основа, ние го препорачуваме миење на сунѓерот често со блага чистење и се исуши. ** * За најдобри резултати : Миење сунѓери за употреба
Материјал : Сунѓерот
Пакет Содржина :
5 PCS Про Убавина Беспрекорна Шминка Фондацијата Издувам Шише Gourd Сунѓер(без мало пакет)

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
OutTop
Број На Модел На:
16
Материјал:
Сунѓерот
Големина:
32*46cm
Количина:
5pc
Тип На Објект:
Козметички Издувам
Пол:
Жените
боја:
мешана боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат