.

.

New
За Nokia 5 Ултра Тенок Мека TPU Камера Заштита на Силиконски Гел Транспарентен Случај Назад Домување Покритие За Android Телефон Nokia 5 2017

За Nokia 5 Ултра Тенок Мека TPU Камера Заштита на Силиконски Гел Транспарентен Случај Назад Домување Покритие

DEN 65.00
DEN 71.52

Количина на стоки
Достапно


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Nokia 5 Ултра Тенок Мека TPU Камера Заштита на Силиконски Гел Транспарентен Случај Назад Домување Покритие За Android Телефон Nokia 5 2017
Вистински Екранот
Карактеристики : *100% сосема Нов и висок квалитет. *Лесно snap-на инсталација. *Премиум случај е совршено произведени за да се вклопи и комплимент на моделот на вашиот телефон. *Се обезбедува заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од акумулира. *Прецизно да се намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон. *Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. *Повеќе други модели, во нашата продавница. Компатибилен Модел : * * * За Android Телефон Nokia 5
Пакет се Вклучени : 1 x TPU Случај

Карактеристики на стоката

Материјал:
TPU
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна
Големина:
5.2 Inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HANPINYOU
Материјал:
Силиконски/Гел/Гума
Карактеристики:
Сјајни, Транспарентен, Јасен, Тенок, Флексибилни, Кристално
Тип:
TPU Заштитна Заштита на Кожата Школка
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Компатибилен Модел:
За Андроид Телефон Nokia 5 2017 5.2
Количина:
1 Компјутер
Тип:
Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат