.

.

New
1pc Практични 300мм Митра Бар Алуминиум Митра Лизгачот Табела Saw Митра Мерач Прачка За Моќ Алатка

1pc Практични 300мм Митра Бар Алуминиум Митра Лизгачот Табела Saw Митра Мерач Прачка За Моќ Алатка

DEN 386.00
DEN 771.84

Количина на стоки
Достапно


BI0003330
Спецификација :
Бренд нови
Должина : околу.300мм
Ширина : прибл.19mm (+-1.5 mm)
Дебелина : прибл.9.5 mm
Функција :
Тоа е професионална и техничка алатка.
Пренослив, практична и издржлива.
Мала тежина, мала големина и убаво дизајнирана.
Едноставен, лесен за употреба и лесни за складирање.
Силни и високи перформанси цена сооднос.
Без нерѓосувачки челик завршна прстени во двата краја.
Пакет се вклучени :
1pc x митра бар
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Карактеристики на стоката

Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
митра лизгачот
Бренд Име:
Mayitr
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
Length
Тип:
митра бар
Пакет:
Други
Примена:
митра бар
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат