.

.

New
1 Buc Висок Квалитет На Мелница За Месо Делови 60 Заби Пластични Опрема

1 Buc Висок Квалитет На Мелница За Месо Делови 60 Заби Пластични Опрема

DEN 191.00
DEN 308.16

Количина на стоки
Достапно

Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.(Бидејќи тоа е рачни мерења на локации, може да има некои грешки)

Карактеристики на стоката

Тип:
Мелница За Месо Делови
Број На Модел На:
Мелница За Месо Делови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат