.

.

New
Пневматски Притисни за да се Поврзете Заеднички 1/4 OD Цевка x 1/8 NPT Директно Женски Фитинг

Пневматски Притисни за да се Поврзете Заеднички 1/4 OD Цевка x 1/8 NPT Директно Женски Фитинг

DEN 311.52

Количина на стоки
Достапно


(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)
Пневматски Притисни за да се Поврзете Заеднички 1/4" OD Цевка x 1/8" NPT Директно Женски Фитинг
- Materies : никел позлата месинг. - Нето Тежина : 11.45 g/pc. - Вид : Прав Женски Конектор. - Цевка Големина : 1/4" OD. - Тема : 1/8" Женски NPT. - Оперативен Притисок : 0-150psi. - Брза и едноставна инсталација,наменета за полиуретан или најлон цевки.
5,25,900pcs Директно Женски Конектор за вашиот избор. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи.
1. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме
3. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

Карактеристики на стоката

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 900pcs
врска:
Женски
Техника:
Кован
Тип:
Унија
Број На Модел На:
JCPCF04N02
Обликот:
Круг
Материјал:
никел позлата месинг
Глава Кодот:
Круг
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат