.

.

New
5G злато/црвена шолја форма акрилик сад за око крем/sample/ноќен крем/ден крем/гел/серумски козметички пакување

5G злато/црвена шолја форма акрилик сад за око крем/sample/ноќен крем/ден крем/гел/серумски козметички пакување

DEN 4709.76

Количина на стоки
Достапно


Точка бр : ACJB-5
материјал : АКРИЛИК
големина : 5 G
КОЛ на дното : 55мм
ВИСИНА : 62 MM

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ACJB-5
Големина:
8G
боја:
Злато
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
5G
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат