.

.

New
BAMOER Sterling Silver Ариел е Потпис Боја Murano Стаклени Монистра одговара Шарм Хривнија Автентични Сребрен Накит S925 SCZ021

BAMOER Sterling Silver Ариел е Потпис Боја Murano Стаклени Монистра одговара Шарм Хривнија Автентични

DEN 336.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно


Детали За Производот :
Направена од автентичен италијански murano стакло, овој прекрасен шарм, во мека сенка на теал, е инспириран од подводниот свет населен со Ариел, the enchanting малата сирена.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bamoer
Број На Модел На:
SCZ021
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
1.5
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
100% 925 Sterling Silver
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат