.

.

New
За Хонда VF500F VF500 F INTERCEPTER 84-85 АТВ Мотоцикл Електрични Делови Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За Хонда VF500F VF500 F INTERCEPTER 84-85 АТВ Мотоцикл Електрични Делови Стартер Електромагнетниот Lgnition

DEN 319.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно


Опис :
Функција
100% Сосема нов и висок квалитет;
Одговара За :
Хонда VF500 F INTERCEPTER 1984 1985
Големина : 4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.Парцели Изгубиле
Ве молиме дозволете ни да знаеме ,Ние ќе ви даде 100% задоволително решение
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1. ние ги испратите преку различни воздух mail.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Вашиот не добиете објектот
3. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.Ви благодариме за вашето разбирање.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.

Карактеристики на стоката

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Име На Модел:
За Хонда VF500F VF500 F INTERCEPTER 1984 1985
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
1984 1985
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат