.

.

New
COKK Сонцето Шапка Голема Црна Лак Лето Капи За Жените Свитлива Слама Плажа Панама Шапка Стакло Широк Обод Femme Женски 2017 Нови

COKK Сонцето Шапка Голема Црна Лак Лето Капи За Жените Свитлива Слама Плажа Панама Шапка Стакло Широк Обод

DEN 397.00
DEN 567.84

Количина на стоки
Достапно


[xlmodel]-[custom]-[41742]
Точка Име : COKK Сонцето Шапка Голема Црна Лак Лето Капи За Жените Количка за Широк Обод Слама Плажа Панама Шапка Отворено Сонце Стакло Chapeau Femme Женски 2017 Нови
Карактеристики : Стил : Сонцето Шапка/Лето Плажа Шапка Материјал : Сламена Шапка турнеја е 55-58cm
Количина : 1 Pcs
Пол : Лето Капи за жени
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, Индивидуални слика можеби малку chromatism , ви Благодариме!
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[41676]
Напомена :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 7-15 дена да пристигнат.
За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Заеднички Проблем
Кога пакетот ќе биде испратена по направи исплата .
Сите производи ќе бидат испратени во 1-3 дена по уплатата надолу
Колку За царина ?
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. За да се осигурате дека сте ја платиле
минимален данок, ние ќе ги прогласи како подароци со ниска вредност
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Ако какво било сомневање, ве молиме контактирајте со нас.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Ако мојот пакет е изгубен на патот ,но цел е завршена ,Како може да добијам надоместок ?
можете да контактирате со нас ,ние може да испрати нова или враќање на пари по потврди Повратни информации
1. Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Ние негува секој клиент.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави
позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,ние со задоволство ќе го стори истото за вас .
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука
Ви благодариме за вашето разбирање Контактирајте со Нас
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на ,ве молиме слободно контактирајте со нас !
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас !
3. Па ве молиме контактирајте со нас во секое време .

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
COKK
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Sun409
Материјал:
Слама
Тип На Објект:
Сонцето Капи
боја:
Бела Беж Браун
Материјал:
Слама
Пол:
Лето Капи за жени, Девојки Дама
Тип:
Летно сонце шапка сонцето капа Стакло
Точка име :
Лето Капи за жените Сонцето Шапка Плажа Шапка Панама Шапка
Шопинг метод:
трговија на големо продажба пад на шопинг
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
Моден Елемент:
Лак
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат