.

.

New
Жените Повеќе Редови Заврши Нараквици Монистра Шарм Хривнија Јаже, Верига Кожа Хривнија Широк Спектар на Магнетни Хривнија KJL037

Жените Повеќе Редови Заврши Нараквици Монистра Шарм Хривнија Јаже, Верига Кожа Хривнија Широк Спектар на Магнетни

DEN 143.00
DEN 227.04

Количина на стоки
Достапно


Жените Повеќе Редови Заврши Нараквици Монистра Шарм Хривнија Јаже, Верига Кожа Хривнија Широк Спектар на Магнетни Хривнија KJL037
Материјал : Кожа
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Затворач Тип:
Магнет
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
KJL037
Материјал:
кожа
Компатибилност:
Никој
Функција:
Додатоци
Текстурата на материјалот:
Легура
Процес На Преработка:
Мозаик кристално
Стил:
И Мажите и Жените
моделирање:
Соѕвездието
Здравствена нега на функција:
се спротивстави на замор
Должина:
adjustable
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат