.

.

New
herorider 16 Бои Автомобил Атмосфера Светилка RGB LED Лента Светлина 4pcs Со Далечински Автомобил Стил Декоративни Ламби Автомобил Внатрешни работи Светлина

herorider 16 Бои Автомобил Атмосфера Светилка RGB LED Лента Светлина 4pcs Со Далечински Автомобил Стил Декоративни

DEN 451.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Спецификација : Тип Далечински Управувач LED Лента, Светлата Материјал Пластика, ABS Количина 1 set Item Боја Црна Лента на Светлина Количина 4 LED Кол 9 за една лента светлината LED Тип 5050 SMD светла Боја RGB Напон DC 12 V Моќност 6 W контролна Функција 16 сигнал боја контрола, осветленост контрола ON/OFF, 4 RGB го промените режимот за контрола на Далечински Копчиња 24 Далечински Батеријата 1*CR2025 ( не се вклучени) Моќ Должина на Кабел 2 кабли : 1.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Со прекинувач копчето за контрола на 4 лента на светлина.4 оз
Пакет :
1*LED лента светло сет
1*полнач за во Автомобил
1*Далечински управувач (батерија, не се вклучени)
1*Додатоци сет
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Висок квалитет на SMD 5050 LED лента, светлата, водоотпорен, анти-судир, анти-корозија.
Безжична IR контрола, промена на бојата како што сакаат. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Со 3m налепница на задниот дел на светлината, лесно да го инсталирате, нема потреба да се промени жица коло во вашиот автомобил. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.9 фт, 2 кабли : 1.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компонента додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.3" Нето Тежина 0. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со гаранција. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од Проценува дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Автомобил RGB LED Лента Светлина 4pcs LED Лента, Светлата 16 Бои Автомобил Стил Декоративни Атмосфера Светилки Автомобил Внатрешни работи Светлина Со Далечинско
Карактеристики :
Автомобил внатре атмосфера светилка / нога ламба, се создаде шармантна атмосфера за вас.
Одлично за осветлување до целиот автомобил внатрешни работи, plug and play. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po
2.6 ft Лента Светлина Големина 12.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Бренд Име:
herorider
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Вратата Светла
Тип Socket:
D1R
Тип:
Автомобил Атмосфера Светилки
feature2:
Автомобил RGB LED Лента Светлина
ID:
WCD651-07
Feature4:
Далечински Управувач LED Лента, Светлата
feature5:
LED Атмосфера Светилка Бар
feature6:
Underdash Осветлување За Полнење
feature8:
Ентериерно Уредување Светлина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат