.

.

New
befon Duplicator Мастило copyprinter мастило CPT5 за Gestetner 5410

befon Duplicator Мастило copyprinter мастило CPT5 за Gestetner 5410

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно


Тип : Duplicator/Копир Мастило
Бренд : befon
Модел : КПТ 5
Јачина на звук : 500 ML
Боја : Црна
Состојба : 100% нови и оригинални пакување
Компатибилен За Gestetner Duplicator :
5410

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
befon
Број На Модел На:
КПТ 5
Тип:
Други
Производот:
Duplicator/Копир мастило
Производ модел:
КПТ 5
Компатибилен Машина:
gestetner
Функција:
100% компатибилен
Компатибилен машина модел:
Gestetner 5410
јачина:
500ml
Сертификати:
ISO14001, ISO19001, Б.В., десет медали од CN, Env Мастило и Мастер Стандард
Состојба:
100% нови и оригинални пакување
Место на Потекло:
Пекинг, Кина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат