.

.

New
Лето Новородено Бебе Момче Облека Сет 1 Година Роденден Крштевка Облека Бебе Бебе Момчиња Формално Свадба Одговара Поставува Т-маица+Панталона

Лето Новородено Бебе Момче Облека Сет 1 Година Роденден Крштевка Облека Бебе Бебе Момчиња Формално Свадба Одговара

DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно


Кина Кодот
Сад Кодот
Должината/cm
Градите/cm
Панталона/cm
Хип/cm
Се препорачува Висина/cm
6
7-9 M
36
48
34
52
8
10-12 M
38
50
36
54
10
13-18 МИЛИОНИ
40
52
38
56
12
19-24 M
42
54
40
58
единица : cm 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен постои одредена грешка е нормално со 1-3cm разлика
Фотографии направени од страна на купувачот
Фотографии

Политика на враќање : Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 72 часа од раѓањето. Се земе слики на неисправни објект. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. За повратни информации : Вашето мислење е исклучително важно за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.За жал,ако се планира да ни даде неутрален/ негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас,ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот. Ве молиме имајте на ум : не двоумете се да контактирате со нас во секое време ако имате било какви прашања пред купувањето, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 8 часа ние се обидуваат најдобро да ви ги понудиме најдобрите производи во добра состојба и најниски цени и со брза достава во sevices.Ние, исто така, се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина. За Плаќање : Проверете предмети внимателно. Ако имате прашања во врска со превозот или квалитетот ние го поставите на страницата, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па затоа Проверете го вашето име/адреса/post code/телефонски број. За да се избегне или намали вашите трошоци&проблеми,.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување За Превозот : Ние често брод предмети преку кина пост воздух или ЕМС и други DHL,UPS-от,FEd EX,ТНТ,итн Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG. но тоа трае многу подолго време, EMS или други е подобро за големи пакети. Тоа трае околу 4 ~10 дена да повеќето земји. Ние не се одговорни за било каква несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал Состав:
памук полиестер
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
R-305
Пол:
Бебе Момчиња
Шаблон Тип:
Шарени
Outerwear Тип:
Вест
Стил:
Формално
Бренд Име:
BarbieRabbit
Место на Потекло:
Кина (Копното
1 сет:
Т-маица+Панталона
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат