.

.

New
Далечински Управувач За AlpicAir AWI АЊО-71HPR1A/AWI АЊО-21HPR1A/AWI АЊО-26HPR1A/AWI АЊО-35HPR1A/AWI АЊО-54HPR1A AC клима уред

Далечински Управувач За AlpicAir AWI АЊО-71HPR1A/AWI АЊО-21HPR1A/AWI АЊО-26HPR1A/AWI АЊО-35HPR1A/AWI АЊО-54HPR1A

DEN 703.68

Количина на стоки
Достапно

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.
2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.
3.количина попуст е достапен.
4.користете AAA батерии,батерии не се вклучени
Превозот
1.Објектот ќе биде од кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 3-5 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 5-7 работни дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3.Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
2.Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes...

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Бренд Име:
UNICELAI
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
АЊО-54HPR1A
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат