.

.

New
19V 1.58 НА 30W ac адаптер A0301R3 полнач за лаптоп Acer TravelMate 8172 8172T 8172Z TM8172T

19V 1.58 НА 30W ac адаптер A0301R3 полнач за лаптоп Acer TravelMate 8172 8172T 8172Z TM8172T

DEN 479.04

Количина на стоки
Достапно

19 V 1.58 НА 30 W ac адаптер A0301 R3 полнач за лаптоп Acer Travel Mate 8172 8172 T 8172 Z TM8172 T АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Acer Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќност : 30 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 1.58 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
A0301R3
Компатибилен Бренд:
За acer
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите
Излезна Струја:
1.58 На
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат