.

.

New
Цвет Вкус Влажни Брише Хартиена Крпа 32 Компјутери Помине Уметност Полски Исчезне Смена Влошки Y15

Цвет Вкус Влажни Брише Хартиена Крпа 32 Компјутери Помине Уметност Полски Исчезне Смена Влошки Y15

DEN 39.00
DEN 48.48

Количина на стоки
Достапно


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Лесен за користење и носење , Чисти ноктите совети или отстранува вашиот лак
Цвет вкус дизајн како капак капак, а убава колекција
Ефикасно да ги отстраните вашите нокти, како и влага и да ги заштити вашите нокти
Не се штетни за вашите нокти,Цвет Вкус Помине Уметност Смена Влажна Хартија
Шест видови на овошје,Испратите по Случаен избор,по Случаен избор на боја
Материјал : Nonwoven
Големина : 5.3 CM*4.4 CM
Количина : 1 Box*лак Смена Влошки/Брише(32 Влошки/1box)
Тежина : 18g

Карактеристики на стоката

боја:
Лак Смена
Тип На Објект:
Лак Смена
Тип:
Отстранување На Облоги
Бренд Име:
MAANGE
Количина:
32 Парчиња/КУТИЈА
Состојка:
смена влошки
Број На Модел На:
лак смена влошки
НЕТО-WT.:
32 компјутери
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат