.

.

New
10 боја Metaillic micron пенкало Цртање маркер за obaque хартија Scrapbooking Уметничка четка боја Канцелариски Училиште материјали F614

10 боја Metaillic micron пенкало Цртање маркер за obaque хартија Scrapbooking Уметничка четка боја Канцелариски

DEN 288.00
DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно


10 боја Metaillic micron пенкало Цртање маркер за obaque хартија Scrapbooking Уметничка четка боја Канцелариски Училиште материјали F614
Функција :
Инспирација : Металик боја.
Боја на каросеријата : 10 боја.
Мастило боја : 10 боја .
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Димензии : Должина 155mm.
Тежина : 10g.
Функција : Уметност маркер / Училиште резерви / Подарок .
Совет :
1. Ова е за 10 парчиња/многу, се меша со 10 боја.
2. За да се задржи што Подолго употреба, ве молиме ставете ја horizonatally.

Карактеристики на стоката

Тип:
Уметноста Маркер
Печат:
No
Боја Количина:
10 бои
Пакување:
Лабава
Број На Модел На:
метал пен
Квантитет На Пакет:
Еден
Erasable Или Не:
Yes
Бренд Име:
VALIOSOPA
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат