.

.

New
ТОПЛА Популарен цртан објавено на ѕидот на ѕидот на ferris тркала мобилни апарати за домаќинство ѕид се држиме дневната соба ѕид

ТОПЛА Популарен цртан објавено на ѕидот на ѕидот на ferris тркала мобилни апарати за домаќинство ѕид се држиме

DEN 204.00
DEN 251.04

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
H116015
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Ѕидот Налепници:
Се лепат на ѕидот
Големина:
60cm*90cm
боја:
шарени
дома украси ѕидот уметност:
дневна соба, спална соба студија соба, детска соба итн
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
каде да се обратат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(имајте на 3-5 години)
Самолепливи:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
is_customized:
yes contact us for the Quantity Color Shipping etc. before ordered
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат