.

.

New
SHIPULE слободни брод комерцијални 220V Нерѓосувачки Челик 30L тесто миксер 2 опрема 1500W моќност брашно миксер 2 брзина тесто миксер

SHIPULE слободни брод комерцијални 220V Нерѓосувачки Челик 30L тесто миксер 2 опрема 1500W моќност брашно миксер

DEN 75264.00

Количина на стоки
Достапно


Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.
Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.
SHIPULE слободни брод комерцијални 220 V Нерѓосувачки Челик 30 L тесто миксер 2 опрема 1500 W моќност брашно миксер 2 брзина тесто миксер
Опис на производот на SHIPULE слободни брод комерцијални 220 V Нерѓосувачки Челик 30 L тесто миксер 2 опрема 1500 W моќност брашно миксер 2 брзина тесто миксер
Двојно брзина двојно дејство и тесто машина живо тесто униформа на сила, повеќе гумени, погоден за хотели, хотели, семејства, кафулиња, пекари, тестенини, итн. И sur лицето брзо текара, заштеда на трошоци за работна сила.
Производ Параметар на SHIPULE слободни брод комерцијални 220 V Нерѓосувачки Челик 30 L тесто миксер 2 опрема 1500 W моќност брашно миксер 2 брзина тесто миксер
Prodeuct се Прикаже на SHIPULE слободни брод комерцијални 220 V Нерѓосувачки Челик 30 L тесто миксер 2 опрема 1500 W моќност брашно миксер 2 брзина тесто миксер
Плаќање Предмет : Paypal/visa/TT/ Трговија уверување/пари/western union
Време на испорака : Рок од 7 дена може да се пакувам добро и го испрати по примените вашиот
плаќање.
Ако сте заинтересирани во mahcine,ве молиме контактирајте со мене.

Карактеристики на стоката

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
30L
Функција:
Месете Го Тестото,Мешање
Број На Модел На:
SH-HM30
Бренд Име:
SHIPULE
Напон (V):
220v
сертификација:
ISO
Моќност (W):
1500W
Име:
SHIPULE слободни брод комерцијални 220V Нерѓосувачки Челик 30L тесто миксер 2 моб
Модел:
SH-HM30 SHIPULE слободни брод комерцијални 220V Нерѓосувачки Челик 30L тесто mi
Капацитет:
30L SHIPULE слободни брод комерцијални 220V Нерѓосувачки Челик 30L тесто миксер
моќност:
1500w SHIPULE слободни брод комерцијални 220V Нерѓосувачки Челик 30L тесто mixe
Напон:
220V/50HZ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
димензија:
760*395*890mm
Бруто тежина:
85kg SHIPULE слободни брод комерцијални 220V Нерѓосувачки Челик 30L тесто миксер
Брзина:
110/220RPM
Максимална сув прав:
12kg SHIPULE слободни брод комерцијални 220V Нерѓосувачки Челик 30L тесто миксер
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат