.

.

New
Лер Tube T5 2 нозе 600mm 10W Led Светилка Светла Интегрирани Флуоресцентни Светлина AC85-265V 110V 220V Светилка, Бесплатен Превозот

Лер Tube T5 2 нозе 600mm 10W Led Светилка Светла Интегрирани Флуоресцентни Светлина AC85-265V 110V 220V Светилка,

DEN 8913.12

Количина на стоки
Достапно


2ft T5 Флуоресцентни Led Цевка Светлина 10 W 60 CM 600mm 10 W LED Lampada 260v 35 PCS/Многу

Ние сме стручни во LED светла. Почнавме од ништо. Ние работиме за вистинитоста. Ние се испраќаат со добри квалитети. Ние даде добра услуга. Ние го поминале тешко време. Одевме преку тажен статус. Но, имаме добра однесување. Ние сме сега во mightiness. Ве молиме контактирајте со нас,ќе не разочарани. Можеме да го споделиме среќата. 1.Ние брод преку FEDEX,DHL,UPS-от,ТНТ DPEX или ЕМС. Ние ќе го избере најдобар начин за испорака, спаси и безбедно на превозот. 2.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход, прилагодено на плаќање е надвор од нашата контрола, ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да прифати никакви даночни такса. Ние не се извинуваме за сите непријатности за вас. 1.Гаранција : 24 месеци од превозот датум.
2. Гаранција начин :
- Ако примите неисправни објектот, ве молиме љубезно ве молиме да не известите во рок од гаранција време. Ние ќе ви помогнеме враќањето настава за замена. Објектот мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи .На враќање превозот цена ќе биде вашата трошоци во секоја ситуација, освен нашите грешки. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги испита единица во рамките на гаранција време. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена.
- Ако светлина скрши во гаранцијата на времето, испратете ни да rework или промена на нови.
Ве молиме имајте во предвид сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Ве молиме ни e-mail прво пред да го испратите објектот назад - не заборавајте да ги вклучите вашата Трансакција ID.
- Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние со задоволство ќе ви помогне. Поради временската зона разлика, пораки ќе се одговори во рок од 24-48 часа. Ве молиме да ни испратите порака ако има било какви проблеми пред да замине повратни информации.

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
Природата Белата 4500K, Топло Бела 3500K, Ладно Бела 6500K
Wattage:
10W
боја:
млечниот маска, јасно маска
Тип На Објект:
LED Светилки
Должина:
0.6m
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Бренд Име:
DARVIN
База Тип:
G13
Led Сијалица Тип:
Цевка
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Зрак Агол(°):
120°
LED Чип Модел:
2835
сертификација:
RoHS,CE
Напон:
AC85-277V
Повод:
дневна соба
Просечен Живот (часот):
50000-60000
Моќ Толеранција:
5%
Обликот:
Бар
Фактор на моќност:
0.95
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат