.

.

New
100pcs Лето Море Правец на Метал Помине Делови Колекција Легура Ананас остава hippocampus морска ѕвезда Злато Помине Уметност Studs Занитвам Шарм

100pcs Лето Море Правец на Метал Помине Делови Колекција Легура Ананас остава hippocampus морска ѕвезда Злато

DEN 168.00

Количина на стоки
Достапно


Пред-Купи Известувања :
1 . plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)
2. цена за 100pcs по модел
модели : 01#,02#,03#,..,32#
Кликнете на за да пронајдете повеќе добри производи во подолу :
Shippment *ние можеме да брод во светот од страна на e Packet/Кина Пост/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС; *plz бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај; *ќе се обезбеди следење на број навремено да сте,plz известување Кина Пост не може да track пакет статус во текот на shippment. Дојде Време тоа зависи од вашиот превозот адреса и превозот метод сте одбрале : *Кина Пост : (од 15 до 40 дена нормално,но 40 до 60 дена во посебен случај); *e Packet : (10 до 15 дена); *DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС : (5-10 дена); (време погоре е само за референца,точното време може да се разликува поради некои фактори за време на превозот) (ние и ветуваме на вашиот пакет ќе пристигнат вашите раце 60 дена,ако сè уште не добиете пакет рок од 60 дена,plz контактирате директно за наплата или да го препрати одеднаш,и plz не достави спор кој не е од помош) Политика за Наплата доколку постои каква било неисправни на стоките што ги примате,plz контактирајте со нас за враќање или компензира Повратни информации *ако ви се допаѓа нашите производи,ние ќе ја многу ги цениме вашите позитивни прегледот; *ако не сте задоволни,plz комуницира со нас за решавање пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. За Нас *стабилен и ефикасен фабрика производство, снабдување; *убав производ,со висок квалитет,добра услуга и брза испорака; *трговија на големо е добредојдена и поволни цени ќе бидат понудени; *повеќе квантитет повеќе попуст и повеќе изненадување подароци; *Продажба се Занимава секој ден и голема Продажба се Занимава со посебен ден; *Ажурирање на нови производи секоја недела.

Карактеристики на стоката

боја:
01, 02, 03, 04, 05, 06, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 29, 31, 32
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
2mm~12mm
Количина:
100pcs
Материјал:
Метал
Тежина:
10g
Бренд Име:
SEENCON
Број На Модел На:
#01~#32
боја:
Злато
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат