.

.

New
Нова Црвена Бела Симулирани Бисер Кристал Долги Обетки За Жените Bijoux Едноставна Двојно Страна Уво Линија Мода Накит Симпатична Подарок

Нова Црвена Бела Симулирани Бисер Кристал Долги Обетки За Жените Bijoux Едноставна Двојно Страна Уво Линија

DEN 281.76

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Бренд Име:
XIAO МЛАДИ
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Earring
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Злато Позлатен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат