.

.

New
Масти Режач Вежба За Слабеење Појас За Слабеење Половината Тример Прилагодливи Стомак -B118

Масти Режач Вежба За Слабеење Појас За Слабеење Половината Тример Прилагодливи Стомак -B118

DEN 164.00
DEN 192.96

Количина на стоки
Достапно


Прилагодливи затворање Лесно да се носат, се приспособат и да ги отстрани Високо квалитетен материјал конструкција го прави удобно, лесни и издржливи Ефикасни и корисни за задржува терапевтски топлина за ублажување на болките во мускулите и артритис Спецификација : Материјал : Полиестер Боја : Црна Димензии : 110 x 19cm/43.31 x 7.48" Дебелина : 4mm/0.16" Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакетот вклучува : 1 x Половината Тример

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
како детали
Големина:
as details
Број На Модел На:
како детали
Тип:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат